Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na úvod

18. 3. 2010
     Ve svých poznámkách o mém prvním pobytu v životě v lázních (Marjánky 2008) se vyznávám z toho, že ač jsem byl nedůvěřivý, pobyt mi výrazně pomohl. A to fyzicky i psychicky. Končil jsem úvahou, že skusím najít způsob, jak se do lázní opět dostat další rok. Skusil jsem navštívit odborného plicního lékaře, ale ten mi byl ochoten jedině doporučit lázně s placenými procedurami a ostatní bych si platil sám. Finančně jsem ale na tom zrovna nebyl úplně dobře a tak jsem loňský rok vynechal. Nebyl jsem ani na rekreaci ve Špindlu ani nikde jinde, ani jsem nejel do lázní.
     ObrazekLetos je má situace trošku jiná. Našel jsem také způsob, jak zhruba třetinu nákladů na pobyt v lázních ušetřit. Výsledkem byla má objednávka na 14ti denní pobyt s komplexní léčbou. Pobyt mi byl nabídnut na první polovinu září. Nebude to v takovém luxusu jako posledně, ale snad to bude taky dobré, počasí bude doufejme pěkné a pobyt snad opět přispěje k mé fyzické a duševní pohodě. Pobyt mám už zaplacený a odhaduji, že celkové náklady na pobyt, parkování, kapesné a t.d. mě bude stát něco málo lehce přes dvacet tisíc. V tom pobytu je i zaplaceno určité množství procedůr na nichž se dohodnu při vstupní prohlídce s paní primářkou. Zapoměl jsem se zmínit, že pojedu do stejného hotelu v Marjánkách kde jsem byl minule. Rád jezdím do míst, která už nějak znám.
     Nezbývá mi tedy než se těšit a samozřejmě si vezmu s sebou foťák i kameru. Něco o svém pobytu napíši i na tyto mé stránky.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář