Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jinak to nejde.

24. 12. 2010

Je Štědrý den 2010. Dost dlouho jsem se tady neukázal a ničím nepřispěl. Mělo to několik důvodů. Jedním jsou dost zásadní změny v mém životě, kdy k 1. lednu nového roku odcházím do důchodu. S tím souvisí řada věcí jak v práci, v organizaci doma ale hlavně změn v mém osobním životě. Dnes, několik dnů před skončením mého pracovního života, jsem "na startovní" čáře. Uvidím, jak to budu dál zvládat, obavy mám samozřejmě z financí neboť budu muset najednou vystačit jen s třetinou dnešního měsíčního příjmu. Ale věřím, že nějak to půjde.

Další důvod, proč jsem na tyto mé stránky přestal přispívat je to, že mi adminstrátor odmítl navýšit kapacitu mých stránek a to i za finanční úhradu. Jedinou možností je prý přejít na komerční program, který je mi ale celkově nanic, jestliže nepodnikám. Obyčejné navýšení kapacity není prý možné (netuším ale proč by to nešlo?). Mám tedy svou přidělenou standartní kapacitu téměř vyčerpánu a tak mi nezbývá, než nějaké starší příspěvky a hlavně fotky promazat. Pak zase mohu psát znovu.

Takže do nového roku 2011 všem přeji zdraví a dobrou pohodu. Slibuji, že se tady snad už brzo zase budu objevovat s aktuálními příspěvky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář