Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekreace 2014 - Špindl

     Původně jsem neměl v úmyslu někam na rekreaci letos jezdit. Hlavně z důvodu financí. Byla mi však proplacena komplet rekreace v "mém" hotelu ve Špindlu, kam již dlouhé roky jezdím. Stačilo tedy jen investovat do benzínu a něco na kapesné s sebou.

     Byl jsem zvědavý na ubytování, které bylo po rekonstrukci. Ocenil jsem novou postel s dobrou matrací. Bylo nově vymalováno, nové křesílko, LCD televize a ještě pár dalších detailů. Oproti předchozím letům (byl jsem v tomto pokoji již po čtvrté) to bylo mnohem lepší a příjemnější. Kvitoval jsem s povděkem, že se rapidně zvedla kvalita a úroveň stravování. Jídlo bylo mnohem pestřejší, chutnější, byly výborné polévky a dostatečný výběr z hlavních jídel. Na jídelním lístku byla jídla, o kterých se mi dřív jen mohlo zdát. A byla uvařena perfektně. Byl vždy dostatek zeleniny, ovoce.

     Veškerý personál byl milý a ochotný. Cesta tam i zpět proběhla bez komplikací. Auto po loňské opravě v servisu také vůbec nezazlobilo a spolehlivě jelo. Trochu horší bylo počasí. Občas sprchlo a nebylo takové teplo jako jiné roky. Procházku k Boudě u Bílého Labe jsem na rozdíl od loňska absolvoval také v naprosté pohodě, jakož i ostatní výlety. Povedený byl i den strávený ve Vrchlabí, i když dopoledne celé propršelo.

    Dovolená byla dobrá, odpočinul jsem si a nepřišlo to na nějaké velké peníze. Budu mít nárok na proplacení další rekreace až v roce 2016. Příští rok si tedy zřejmě odpočinu jen doma, nikam se jezdit nebude. Pár fotografií mi rekreaci v roce 2014 připomene.

 

Náhledy fotografií ze složky Špindl 2014 (Olympus FE - 5020)