Jdi na obsah Jdi na menu
 


A co ještě doporučuji

21. 7. 2007

Obrazek


Z drobností, které také doporučuji (což znamená, že avizované vlastnosti jsou pravdivé a výrobek funguje) jsou to dále:
  • Krém na ošetření nohou NEUTROGENA Obrazek
máte-li ošlapané či dokonce popraskané patičky, okamžitou úlevu (již druhý den !!!) pocítíte při použití tohoto krému. Je k dostání v drogeriích a nebo ještě lépe, v lékárnách. Můžete si koupit normál, ale také i intensiv (doporučuji). Několikrát denně pak potírat. Malá tuba (40 ml) vydrží na hodně dlouho, stojí asi 170 Kč.
  • CROCS - boty, ve kterých se dá chodit Obrazek
Kroksky, jak se jim také familiárně říká, jsou výborný americký vynález. Jejich výhody - nedělají šmouhy a nešpiní podlahu, nekloužou ani na mokru, noha se v nich nepotí, vnitřní hrbolky aktivně masírují chodidlo, noha se v nich neunaví, dají se nosit jako pantofle a nebo jako sandály, jsou neuvěřitelně lehounké. Boty se dělají v nejneuvěřitelnějších barvách, zejména neonových. V těchto botách byl vyfotografován i americký president George Busch. Boty se dají nosit na doma i na venObrazek, nejsou to rozhodně pouze boty na pláž a k vodě. Bota je univerzální pro muže i pro ženy. Noha si v nich bezvadně odpočine.
Důležité však je, aby jste si je koupily v krámu coby originál CROCS a ne u číňanů za pár korun, ale taky jen na pár dní.

  • Automatický otvírač konzerv ONE TOUCH Obrazek
viděl jsem v TV na jednom zahraničním kanálu zajímavý výrobek. Předváděli a doporučovali automatický otvírač konzerv ONE TOUCH. Pokoušel jsem se to hledat na internetu, ale nenašel jsem žádnou českou firmu, která by tento výrobek prodávala. Objednal jsem si to tedy u zahraniční firmy, která otvírač v TV prezentovala. Abych si to také vyzkoušel, zadal jsem po internetu příkaz jednomu Obrazekbankovnímu ústavu, kde mám uloženou nějakou korunu, k převodu na euro a převodu na banku v zahraničí na konto té prodávající společnosti. Vše proběhlo naprosto hladce a za týden jsem měl balíček s kýženým otvíračem.
Co dodat. Nákupu nelituji, funguje to spolehlivě, takže vřele doporučuji všem.
P.S. Již jsem objevil jeden zasilatelský obchod na internetu, který tento otvírač již nabízí a prodává.
  • Ventilátor s dálkovým ovládáním
      Bydlím v paneláku v bytě, který má dva pokoje a tedy dvě okna vedle sebe. Obě jsou situovaná na západ a v parném létě tak od 11 hod praží do bytu slunce. Uspořádáním je dáno, že nelze udělat v bytě průvan. Mám vypozorováno, že pokud chci mít v létě v bytě alespoň trochu snesitelně, nesmím otevírat okna. Naopak musím je zabednit a zatáhnout žaluzie a nejlepe i závěsy. Teprve až slunce zajde, tak otevřít dokořán, pustit do bytu čerstvý a většinou i chladivý vzduch. Mám v jednom pokoji a v kuchyni stropní ventilátory. Mají však docela malý výkon a tak to je spíš jen takové "šimrátko".
 ObrazekPřed pár lety jsem koupil na tržišti od vietnamců stojanový ventilátor. Má již odslouženo svoje i když se stále ještě dá používat. Pokukoval jsem po tzv. ochlazovačích vzduchu, ale přečtené příspěvky v diskusích tomuto tématu věnované mne od nákupu odradily. Docela by bylo vhodné zakoupit mobilní klimatizaci. Ta však musí mít odvod mimo místnost, tedy zase pootevřené okno a to mne odrazuje od nákupu. Obrazek
     Rozhodl jsem se, že zatím koupím nějaký trvanlivější a dobře vypadající i fungující stojanový ventilátor. Podařilo se mi sehnat za docela malý peníz celochromový, bytelný ventilátor. Navíc má dálkové ovládání na zapnutí vypnutí, časovač na 1 - 3 hodiny a tři rychlosti otáček (1000, 1100 a 1300 ot/min). Motor má také tepelnou pojistku proti přehřátí.
Co víc si můžu přát? Snad se v parnu osvědčí.